Hakkımda

Bu bloğu öğrenip yapabildiklerimi paylaşarak aynı şeye ilgi duyanlar daha kısa yoldan ulaşsın diye oluşturdum.

Sonradan düşündümki bende bloglara, web sayfalarına bakarken kimdir bu? Bu bilgiler uzmanından mı geliyor? Diye merak ediyorum. Bu durumda en azından kısa bir profil vermezsem insanlar konusunda uzman zannedip yanlışa  düşebilir diye bu açıklamayı yapmak zorunda hissettim:)

Efendim ben nacizane bir vatandaşım:) Evliyim, çocuğum yok. Uzuun yıllardır bilişim sektöründe eğitim satışinda çalışıyorum. Doğayı çok sevdiğimden ekolojiyle ilgileniyorum. Meraklı ve öğrenmeyi seven bir insan olduğum için bu konuda bir çok kursa kaltıldım, kitap okudum, internette gezinip durdum. Çok denemeler yaptım, yanlışlara da düştüm:) Bu yüzden bunlardan sadece bence sonucu iyi olanları paylaşıyorum:)

Bir de kendime kendi kendine yetebilen doğayla barışık bir yaşam oluşturmaya çalışıyorum. Ama şehirde doğup büyümüş çalışan bir insan olarak ne kadar olabiliyorsa. Bu yüzden pratik herkesin yapabileceği, kolay bulup uyguladığım denemelerimi paylaşıyorum. Bir kişi daha benim gibi örneğin kendi kolay turşusunu yapıp doğal beslenmede bir adım atsa, balkonunda kompost yapıp az atık atsa dünyaya ne mutlu bana:)

Bunun yanısıra biraz okuduğum kitaplardan, biraz gezdiğim gördüğüm yerlerden de renk olsun diye paylaşmaya çalışacağım. İşte hepsi bu:)

Reklamlar